Trade Finance Manager - Junior

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-11-344880
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás oblast Trade Finance, forfaiting, faktoring či project finance?

Nebojíte se jednání s klienty a navazování nových pracovních příležitostí?

Jste komunikativní a dravá osobnost, která se nebojí nové výzvy?

Chcete kreativní zaměstnání, kde budete profesně růst?

Pokud ANO, čekáme právě na Vás!

Nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici Trade Finance Manager!

Vaší náplní práce bude:

  • Budete zodpovědní za oblast Trade finance
  • Business Development - budete se setkávat s partery a prezentovat svoje služby. Na starosti budete mít stávající klienty a své portfolio budete také rozšiřovat
  • Čas od času budete cestovat po ČR, ale také do zahraničí
  • Administrativa spojená s financováním exportů
  • Spolupráce s oddělením v Německu
  • Mnoho dalšího

Lokalita: Praha 1

Mzda: Dle zkušeností

Absolventi VŠ ekonomického směru vítáni!

Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Předchozí zkušenost s akvizicemi, komunikací s klienty
  • Zkušenost s Trade Finance či zahraničním obchodem velkou výhodou
  • Obchodní duch
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Home Office po domluvě
  • Notebook, telefon