Tlumočník/Tlumočnice německého jazyka

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-25-406387
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, předního poskytovatele venkovní reklamy, hledáme na plný pracovní úvazek profesionála s dokonalou němčinou a češtinou pro obsazení klíčové pozice

TLUMOČNÍK/TLUMOČNICE NĚMECKÉHO JAZYKA

Vaší zodpovědností bude:

Profesionální tlumočení z němčiny i do němčiny

Podpora managementu i ostatních zaměstnanců v rámci oboustranného tlumočení při osobních i online jednáních, ale i v běžném pracovním procesu

Zajištění simultánního tlumočení v rámci externích schůzek (s dodavateli, uchazeči, partnery)

Tvorba překladů všeobecných i odborných textů

Korektury textů různého druhu

Pravidelná i ad-hoc osobní účast na událostech pro tlumočení dle domluvených termínů

Každodenní přítomnost na pracovišti, pozice není vhodná pro uchazeče vyžadující práci z domova

Požadavky

Prokazatelnou praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky

Perfektní znalost českého a německého jazyka pro mluvený i písemný projev (oba jazy ky na úrovni rodilého mlučího, C2)

Vysokou úroveň komunikačních schopností pro profesionální i reprezentativní výkon dané role

Spolehlivost, loajalita a seriózní vystupování

Přátelská a podporující povaha

Benefity
  • 13. plat (v závislosti na výkonnosti firmy)
  • stravenky
  • příspěvek na multisport kartu
  • mobil a notebook