TLUMOČNÍK S JAPONŠTINOU

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-25-402036-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nově vznikající výrobní společnost chemického zaměření hledáme kandidáta s plynulou japonštinou.

Máte jedinečnou možnost využít Vaše jazykové znalosti pro japonskou společnost vybavenou těmi nejmodernějšími technologiemi.

Životopisy zasílejte jak v anglickém, tak japonském jazyce.

Co Vás na pozici čeká?

  • překlady z japonštiny do češtiny, případně angličtiny
  • zpracování výrobních podkladů
  • denní kontakt s japonským managementem
  • účast a tlumočení na jednáních japonského vedení s partnery
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost japonského a anglického jazyka nutností!
  • ŘP. sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny firemního volna/rok
  • stravenky 150 Kč/den
  • benefity na kafeterii 500 Kč / měsíc