Tester automatizačních systémů

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-10-339529
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se podílet na projektech, které určují směr a budoucnost výroby na celém světě?

Hledáme testera automatizačních systémů!

Budete:

  • Vytvářet skripty v jazyce C# pro virtuální testování
  • Denně spolupracovat se světovými vývojáři automatizačních systémů
  • Reportovat chyby vývojářům
Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru elektro/IT
  • Znalost jazyka C# na pokročilé úrovni podmínkou
  • Znalost komunikačních protokolů TCP/IP
  • Znalost některého verzovacího systému (TFS, Git...)
  • AJ na komunikativní úrovni (denní využití)
Benefity

A co Vám za to nabízíme?

  • Vedení poskládané ze zkušených vývojářů
  • Náborový příspěvek hned po zkušební době
  • Za financování nákladů na přestěhování
  • Roční příspěvek na dovolenou, sporty a kulturu až 48000 Kč
  • Možnost čerpání 33 dnů dovolené
  • Možnost Home Office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Relax zóny přímo na pracovišti