Tester aplikace pro doktory

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-10-344861
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete rozjet kariéru v úspěšné a stabilní společnosti, která se zabývá vývojem hi-tech SW a aplikací v oblasti zdravotnictví a automotive? Láká vás či již máte zkušenost s testováním softwaru či aplikací? V tom případě máme práci přesně pro vás!

Co Vás čeká?

  • Testování softwaru (manuální, automatizované)
  • Zahraniční projekty, příležitostné cesty do zahraničí (USA, Evropa)
  • Analýza požadavků a specifikace test case a testovacích scénářů
  • Detekce a reportování chyb
  • Komunikace s vývojovými týmy
  • Tvorba dokumentace
Požadavky
  • Zkušenost s testováním alespoň rok
  • Přehled v jednom z následujících jazyků kvůli automatizaci (C++, C#, Java)
  • Praxe s využíváním verzovacích nástrojů jako GIT/SVN či podobné
  • Znalost práce s bug-tracking systémy
  • Zkušenost s automatizovaným testováním (výhoda)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy
  • Multisport karta
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Sickdays
  • Služební cesty po Evropě a do USA
  • Stravenky
  • Příspěvky na pojištění, sportovní akce apod
  • Pravidelné team buildingy
  • práce na různorodých projektech
  • a další...