Tester

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-16-348754
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Většina testů se provádí „ručně“ jen s pomocí řídícího systému.
  • test běží přímo jako program v PLC a je většinou napsaný v jazyce SCL (není podmínkou).
  • Tento program, respektive testovací funkce si vytváří tester sám.
  • Samotné testování začíná přípravou hardwaru, tzn. připojením požadovaných zařízení na AS-i bus a případně jejich propojením či nastavením.
  • Dále se spustí testovací program v PLC a posléze se vyhodnotí výsledky a zaznamenají se.
  • Další testy se provádějí na hardwaru, který je v umístěný Ambergu. K připojení do Ambergu se používá vzdálená plocha. - Pomocí vzdálené plochy se lze připojit k virtuální mašině, která je již připojená k testovacímu hardwaru.
  • V tomto případě jsou testy opět napsané jako PLC program, ale výsledky čtě průběžně z PLC aplikace TASuite umístěná na virtuálním stroji.
Požadavky
  • Ideálně praktická znalost zařízení s AS-i.
  • Znalost práce s TIA portálem (konfigurace hardwaru, tvorba a úprava softwaru), nejlépe praktická.
  • S TIA portálem úzce souvisí znalost jazyků ST, LD, FBD (IEC 61131-3).
  • Dále znalost PLC
  • Zkušenost se senzory a aktuátory
  • Volitelně přehled nad mikrokontroléry a s tím související C, C++ (občas to pomůže porozumět myšlenkám mezi testerem a firmware developerem).
Benefity
  • Až 33 dní dovolené
  • Pravidelné roční zvýšení platu
  • Podpisový bonus ve výši 50 000 Kč
  • Bonus za přemístění (pokud se stěhujete ze zahraničí do České republiky 100 000 Kč, uvnitř země 50 000 Kč)
  • Individuální dávkový rozpočet ve výši nejméně 24 000 Kč, který můžete vybírat až do 8 dní zdarma, kavárenských bodů nebo příspěvků do svého penzijního fondu a / nebo životního pojištění
  • Flexibilní pracovní doba, Domácí kancelář až dva dny v týdnu, firemní mateřská škola v Praze
  • Špičkové vybavení, jedinečné technologie a know-how
  • Pravidelné firemní akce (vánoční večírek, letní víkend, sportovní den…)
  • Neomezené množství kávy zdarma