TEST ENGINEER / INŽENÝR TESTOVÁNÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-30-344043
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zkušený Test Engineer! Máte vzdělání elektrotechnického směru? Umíte programovat v jakém koliv jazyce? Orientujete se v měřících a testovacích zařízeních? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás na pozici Inženýra testování čeká:

  • odpovědnost za vývoj a modifikaci software souvisejících s návrhem, testováním a výrobou elektronických součástí, výrobků a systémů
  • navrhování, implementování a testování výrobních systémů mikro-elektronických výrobků
  • odpovědnost za kalibrace a validace testovacích systémů
  • zavádí databázové řízení na kontrolu toku produktu ve výrobní lince
  • zavádí systém tvorby procesních statistických výkazů, databázové řízení historických statistik výroby
  • zvyšuje vytíženost výrobních procesů
  • poskytuje podporu při řešení závad testovacích zařízení a souvisejících procesů
  • připravuje specifikace a přehled nákladů na zakoupení nových testovacích zařízení, dohlíží na průběh vývoje a výroby až do uvolnění pro sériový provoz
Požadavky

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • aktivní znalost angličtiny
  • znalost programování, orientace v produktech firmy National Instruments, MS Office, Minitab
  • orientace v měřících a testovacích zařízeních, včetně jejich komunikačních rozhraní (GPIB, TCP, UDP, RS-232)
  • orientace v průmyslových sériových sběrnicích typu CAN, SENT (SAE J2716)
  • velmi dobré komunikační dovednosti, silné povědomí zákaznického přístupu
Benefity
  • pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 1350 Kč
  • stravenky v hodnotě 150 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bonusy
  • příplatky za noční/ víkendy
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • výuka AJ v pracovní době