TERÉNNÍ NÁBORÁŘ, SLUŽEBNÍ VŮZ, MOŽNOST HO

Referenční číslo
18-14-363428
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Naším hlavním cílem je hledání THP pracovníků a dělnických pracovníků do širokého spektra výrobních podniků.

Abychom mohli ještě lépe a pružněji reagovat na potřeby našich zákazníků v oblasti náborů dělnických pozic, hledáme k sobě až 2 kolegy, kteří nám pomohou s terénním náborem.

Budeš spolupracovat s manažery poboček v regionech (rozdělení na Čechy a Moravu) a pomáhat se svěřeným náborem.

Ideálně hledáme kandidáta, který ví, jak funguje nábor přes PA, člověka, který má zkušenosti s náborem v terénu - hromadné schůzky s uchazeči, promo pozic na sociálních sítích a v lokálním tisku, spolupráce s ÚP v daných regionech.

Dostaneš přidělený služební automobil, po zapracování není nutné být každý den v kanceláři, den a jeho náplň si tvoříš ty. Administrativu můžeš dělat na homeoffice a do kanceláří dojíždět dle potřeby. Dáme ti velké množství svobody a velmi kvalitní a hluboké zaučení.

Zkušenosti s náborem dělníků, přehled na HR trhu a "dobrá vyřídilka" jsou pro nás hlavním kritériem.

PS: Práce je rozdělena na region Čech a Moravy, bydliště tak nerozhoduje, tvá kancelář bude nejbližší pobočka Graftonu od tvého bydliště

Požadavky

Od budoucího kolegy čekáme ideálně následující:

  • Zkušenost s náborem "blue collar" pozic
  • Praxe v PA nebo předchozí zkušenost s terénním náborem
  • Znalost trhu v oblasti náboru "blue collar" pozic
  • Velmi dobré komunikační dovednosti (Zn. Dobrá vyřídilka, půl úspěchu  )
  • Velká míra samostatnosti (vše tě velmi dobře a pečlivě naučíme, ale často se v terénu pak musíš spoléhat sám na sebe)
  • Znalost práce na sociálních sítích
  • Předchozí zkušenost v rámci komunikace s ÚP velkou výhodou
  • ŘP. sk. B (aktivní řidič)
  • AJ POUZE výhodou, ne podmínkou
Benefity

A co na oplátku nabízíme my?

  • Služební vůz, mobilní telefon, NTB
  • Stravenky, kartu Benefit+, Multisport kartu
  • 30 dní placeného volna
  • Možnost práce na HO po zapracování
  • Jazykové kurzy
  • Sick days
  • Pravidelná školení a kontinuální vzdělávání v komplexní HR problematice
  • Moderní kanceláře a vybavení
  • Příjemný a přátelský tým
  • Atraktivní finanční ohodnocení a další benefity