TECHNOLOG|AUTOMOTIVE| 50.000 kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-10-368139
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tvorba technologických postupů, výrobní layouty, angličtina. To jsou must have záležitosti, které musí mít náš TECHNOLOG pro oblast vstřikování, který bude zodpovědný za specifikace nových strojů a technologických zařízení, stanovování technologických podmínek, podílení se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků, navrhování a zajišťování opatření k postupnému zvyšování kvality.

To a ještě více bude spadat do jeho kompetencí ve společnosti s perfektním zázemím a možností kariérního růstu!

Hledáme možná právě Vás, tak neváhejte a napiště nám!

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxe ve výrobní společnosti - automotive je podmínka
  • středně pokročilá znalost AJ
  • orientace v oblasti tvorby technologických postupů a layoutů
  • uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • ochota pracovat v týmu
  • ochota dále rozšiřovat své profesní zkušenosti
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • Cafereria Benefit Plus
  • příplatky na stravování (stravenky)
  • životní a penzijní připojištění
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost dalšího kariérního růstu