TECHNOLOG TVÁŘENÍ s AJ

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
7-10-370870
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat v automotive společnosti, ve které vládne opravdu rodinná atmosféra?

Pokud jste zkušený TECHNOLOG, znalec procesu tváření, tak máme pozici přímo pro Vás!

Stanete se pravou rukou Vedoucího technologie a budete:

  • Řídit technologické postupy a zavádět výrobní prostředky v oblasti tváření
  • Optimalizovat výrobní procesy
  • Navrhovat inovace
  • Tvořit návody seřizovacích instrukcí
  • Schvalovat ergonomií z hlediska efektivity, bezpečnosti a kvality
  • Vést tým specialistů
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání strojírenského směru
  • Praxe v automotive, technologie obrábění, tváření
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Anglický jazyk min. na úrovni B2
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 13. mzda
  • Čtvrtletní bonus dle výkonu ve výši až 3 500,- Kč za měsíc
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění 1 200 Kč - 1 800 Kč měsíčně
  • Cafeterie - min. 5 000,-Kč ročně
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování přímo v závodě