TECHNOLOG/INŽENÝR s AJ/NJ, Českobudějovicko

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-30-340302
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro automotive oblast hledáme člověka na podporu technologa a jeho pravou ruku - TECHNOLOGA/SERIES SUPPORT INŽENÝRA!

Co přesně byste museli zvládnout:
Vedení ECR, setkání ECR, interní komunikace
Podpora dalších oddělení v zákaznickém know-how
Koordinace testování, analýza dat (SAP, GSIS, RACE)
Vedení úloh pracovní skupiny
Příprava prezentací
Řízení rizik
Komunikace se zákazníky

Požadavky

VŠ vzdělání, ideálně strojírenské
Velmi dobrá jazyková úroveň AJ (mezinárodní prostředí), NJ výhodou
Řídící schopnosti
Skvělá komunikační schopnost
Odolnost proti stresu
Týmový hráč

- 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
- čtvrtletní a roční prémie/čvtrtletní až 3 000 Kč a roční 0-6% z roční mzdy
- podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc
- bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden
- možnost částečného home office
- cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
- stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
- příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc
- příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
- firemní mateřská školka
- bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč
- zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
- vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills