TECHNOLOG S AJ | JIHLAVSKO

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-18-347832
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Působíte jako technolog ve výrobě a máte pocit, že už je to pro Vás velká rutina? Potom využijte Vaši příležitost! Hledáme technicky zdatného člověka, který se nebojí zajít přímo do výroby a sem tam si i umazat ruce.

Vaším úkolem bude:

  • zpracování technologických postupů
  • zajištění technologické přípravy
  • optimalizace, návrhy na zlepšení procesů
  • zavádění nových technologií do výroby
  • vedení technologické dokumentace

Jsme menší nadnárodní společnost. Špičkovou technologii, lidi "roboty" u pásu a automotive prostředí u nás nehledejte. Ale i tak se stále rozvíjíme, vybavujeme výrobu novými linkami a směřujeme kupředu. Osobní vztahy jsou pro nás moc důležité - proto u nás rádi přivítáme parťáka, se kterým bude radost spolupracovat.

Jste to Vy? Tak nám pošlete svůj životopis a rádi se s Vámi setkáme osobně.

Požadavky
  • samostatnost a zkušenosti na pozici technologa
  • znalost normování časů, programování CNC, výběr nástrojů
  • znalost LEAN a uplatnění ve výrobě
  • zkušenosti nebo dobré předpoklady pro vedení týmu lidí
  • chuť učit se novým věcem!
  • AJ min. pro základní komunikaci (nebo ochota pracovat na vylepšení)
  • občasné cesty do zahraničí (možnosti zaškolení na zahr. pobočkách)
  • MS Office
  • ŘP sk. B

Angličtina je pro nás hodně důležitá. Zkušenosti totiž můžete čerpat také na našich zahraničních pobočkách. Ale jestli je to Váš jediný zádrhel, dáme Vám maximální podporu, abyste si u nás jazyk zdokonalili na úroveň pro plynulou komunikaci. Když se chce, všechno jde!

Vítáme:

  • zkušenosti s TPM (preventivní údržba strojního zařízení, apod.)
  • znalosti kontrolních plánů a FMEA
Benefity

Co Vám nabízíme:

  • 13. plat
  • dovolená navíc
  • nadstandardní příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy a interní školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • telefon, notebook

Proč se Vám u nás bude líbit:

  • pružná pracovní doba
  • kariérní růst
  • možnosti čerpat zkušenosti na zahraničních pobočkách
  • příjemný kolektiv a rodinná přátelská atmosféra