Technolog - plasty

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-18-348108
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxu z automotive jako technolog? Vyznátese ve zpracování plastů? Mluvíte anglicky a hledáte změnu?

Hledáme nového kolegu na pozici TECHNOLOG

Co u nás takový kolega dělá:

Provádí zlepšování a zefektivňování stávajících výrobních procesů

Optimalizuje výrobní procesy a aktivně se podílí na implementaci CIP, navrhuje POKA-YOKE

Provádí analýzy efektivnosti výroby

Tvoří layouty výrobních linek / buněk

Navrhuje zlepšení vedoucí ke zrychlení výroby, snížení materiálové a energetické náročnosti

Aktivně se účastní řešení problémů vystávajících na QRQC a navrhuje jejich technická a technologická řešení

Podílí se na výběru, dodání a předání strojů / zařízení pro stávající výrobu

Zajišťuje implementaci technických a technologických opatření

Požadavky

Praxe na obdobné pozici výhodou

SŠ technického směru

AJ pokročilá

Základní znalost IATF 16949

Porozumění technickým výkresům

Znalost specifických požadavku zákazníků, např. FMEA, SPC

Znalost technik Lean production, Kaizen

Benefity

Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive

Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou

Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici

5 týdnů dovolené

Roční bonus

Jazykové a odborné kurzy

Příspěvky na stravu

Pružná pracovní doba

Práce v mezinárodní společnosti