TECHNOLOG | PLASTOVÉ DÍLY | PRAHA - ZÁPAD

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-18-359411
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás prostředí a kultura německé společnosti? Chcete pracovat pro rodinnou firmu, která má vlastní vývoj i výrobu? To jste správně!

Taková firma teď hledá TECHNOLOGA PŘÍPRAVY VÝROBY v oblasti PLASTOVÝCH DÍLŮ.

Vaší náplní práci bude:

  • koordinace dodávky nových lisovacích nástrojů - komunikace s dodavateli, konstrukcí, výrobou nástrojů atd.
  • zodpovědnost za úpravy a opravy lisovacích nástrojů
  • koordinace náběhu nových produktů
  • provádění předsériové výroby na sériovou
  • nastavení výrobních procesů
  • optimalizace výroby
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • zkušenosti alespoň 3 roky jako technolog nebo procesní inženýr ve výrobě malých plastových komponentů
  • koordinační a komunikační dovednosti
  • znalost PolyWorks, Catia, CADMOULD
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • znalost MS Office, SAP
  • praxe v automotive výhodou

Vhodné pro kandidáty v lokalitě: Příbram, Beroun, Tábor, Písek, Žebrák a okolí

Benefity
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • závodní zdravotní péče
  • zázemí moderní mezinárodní společnosti
  • možnost zahraniční stáže, osobního rozvoje po profesní i osobní stránce
  • příjemné pracovní prostředí