TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-18-348939
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost v seřizování CNC strojů? Rádi byste pracovali ve společnosti s nejmodernějšími technologiemi? Sériová výroba vám není cizí? Orientujete se ve výkresové dokumentaci ? Jste ochotni převzít zodpovědnost za svůj návrh technologie? Pokud ano, tak v tom případě nám pošlete váš strukturovaný životopis.

Pokud budete úspěšní ve výběrovém řízení, vaší náplní práce bude:

  • zavádění nových výrobků ve výrobě
  • kontakt s dodavateli strojů a příslušných technologií
  • zodpovědnost za návrh technologií a celkový dohled
  • výpočty obráběcích časů a technologie dle výkresové dokumentace
  • práce v programech SIEMENS, FANUC
  • spolupráce s oddělením kvality a obchodního oddělení
  • dodržování standardů ISO

Nástup možný ihned!

Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe se seřizováním CNC strojů
  • znalost třískového obrábění
  • schopnost samostatného řízení projektů
  • AJ výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • každoroční valorizace platu
  • závodní stravování
  • placené vzdělávání