TECHNOLOG ELEKTRO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-9-389481-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do neautomotive společnosti hledáme nového kolegu na pozici Technolog elektro.

Jaká je náplň práce Technolog elektro?

  • Zodpovědnost za nastavení a udržení stability svěřených procesů
  • Vyhledávání ztrátových procesů a operací a jejich eliminace
  • Diagnostika chybových stavů výrobních zařízení pomocí PLC diagnostiky
  • Podpora udržení a zvýšení kvality a produktivity dle požadavků nadřízeného.
  • Podpora týmu údržby a výroby při hledání příčin poruch a prostojů
  • Podpora přípravy technické dokumentace dle požadavků nadřízeného.
Požadavky

Jaké by měl mít Techolog elektro předpoklady?

  • SOU nebo SŠ vzdělání nejlépe elektro směru
  • Vyhláška 50/ §6 nebo vyšší
  • Anglický nebo Německý jazyk miimálně na úrovni B1 (schopnost telefonické komunikace)
  • Zkušenosti a orientace v oblasti programování plc Siemens (Symatic)
  • Zkušenosti a orientace v oblasti programování Robotů (Kuka výhodou)
  • Zkušenosti se zlepšovacími procesy a udržováním stability procesů.
  • Zkušenosti s nástroji CPK, MSA, SPC …
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • až 10% měsíční finanční bonus
  • příspevěk na penzijní pojištění?