Technik vozového parku

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-21-360830
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nadnárodní společnosti se sídlem na Chomutovsku hledám vzhodného uchazeče na pozici Technika vozového parku. Vlastníte řidičské průkaz skupiny C + D? Máte zkušenosti s plánováním a údržbou vozů? Pak mi zašlete svůj životopis.

Náplň práce:

  • Péče o svěřený vozový park cca 20ti nákladních vozů
  • Plánování a provádění STK a údržeb vozů
  • Zajištění oprav vozů v externích servisech, komunikace se servisy
  • Drobné opravy tahačů a návěsové techniky
  • Řešení nastalých poruch a závad
Požadavky

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
  • Organizační schopnosti
  • Německý, popř. angl. jazyk výhodou
  • Odolnost vůči stresu
  • Časovou flexibilitu
  • ŘP C+E; profesní způsobilost
Benefity
  • Zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání a rozvoj
  • Služební telefon i pro soukromé účely
  • Motivační mzdové ohodnocení