Technik v laboratoři, Stříbro, zajímavé ohodnocení

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
9-4-370907
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nově vzniklé společnosti ve Stříbře obsazujeme pozici TECHNIKA V LABORATOŘI.

Firma je předním výrobcem plechovek do nápojového průmyslu. Ve světě má svojí tradici téměř 30 let. Ve Stříbře otevírá svůj zbrusu nový, plně automatizovaný závod s nejmodernějšími technologiemi.

Máš zkušeností z laboratorního prostředí?

Jsi ochotný/á pracovat v nepřetržitém provozu dvanáctihodinové směny?

Pokud jsi odpověděl/a na výše uvedené otázky ANO, jsi pro nás ideálním kandidátem!

A co Tě na této pozici čeká?

  • Dohled nad zkušebními stroji a zařízením laboratoře
  • Provádění laboratorních zkoušek
  • Školení výrobních pracovníků
Požadavky
  • výuční list nebo SŠ vzdělání
  • zkušenost z laboratorního prostředí
  • ochotu pracovat na 12hodinové směny
Benefity
  • kvartální bonus (10 %)
  • prémie za odpracované noční směny (20 %)
  • prémie za za odpracované víkendy (25 %)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • vánoční bonus
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní akce