Technik údržby a správy budov

Referenční číslo
16-5-355384
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro správu a údržbu industriálních budov v Brně hledáme vhodné kandidáty na pozici: Technik údržby a správy budov.

Co bude Vaší náplní práce?

  • údržba a opravy technologických zařízení budov (VZT, ZTI, výměníkové stanice, SHZ a další)
  • kontrola dodavatelských prováděných prací
  • provádění týdenních kontrol SHZ a činností s tím spjatých
  • dohled a kontrola nad prováděním revizí
  • komunikace s klienty, plnění jejich požadavků
Požadavky
  • středoškolské nebo střední odborné vzdělání technického směru
  • znalost a platná zkouška Vyhlášky č. 50/1978 Sb. (min. §5)
  • zkušenosti s opravami technologií budov - VZT/ MaR, ZTI, RTCH, EPS
  • ochota držet pohotovosti
  • nestereotypní práce v perspektivní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky