Technik- údržbář | Praha | osobní vůz

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
32 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
2-9-360841
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přední dodavatel v regionu střední a východní Evropy pro datová centra nyní hledá vhodného kandidáta na pozici TECHNIK / ÚDRŽBÁŘ!

Pojďme se pobavit o možnostech, které společnost nabízí. Pracovní doba je osmihodinová, od pondělí do pátku! Výjezdy jsou možné z domova i z kanceláře.

Divize, ve které byste působili, se stará o zákazníky, kteří mají se společností uzavřené servisní služby na systémy nepřetržitého napájení, chlazení, monitoring, správu zabezpečení a přístupů.

Co by se od Vás čekalo:

  • Zodpovědnost za dodržení a realizaci preventivního servisu
  • Aktivní provádění havarijního servisu
  • Kontrola přístupů a práce subdodavatelů
  • Informovanost zákazníků o stavu oprav a úprav
  • Úzká spolupráce se zákazníkem na úrovni provozu (co, jak, kde je potřeba)
  • Měření zařízení, které evidujete
Požadavky
  • Výúční list nebo SŠ - elektro
  • Vyhláška 50, §6 PODMÍNKOU!
  • Znalost práce na PC (email, Word, Excel)
  • Spolehlivost, samostatnost
Benefity
  • Služební vůz dle domluvy
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny mimořádného volna navíc
  • Multisport karta
  • Cafeteria systém
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Občerstvení na pracovišti