Elektro technik | Šance pro absolventy

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
16-9-386417
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš dokončené elektro vzdělání, nebo stále studuješ a hledáš brigádu v oboru? Domluvíš se anglicky? Láká Tě oblast fotovoltaiky? Nebo jen sleduješ, jaký boom tento obnovitelný zdroj energie zažívá a chceš být toho součástí? Tak tohle je příležitost!

Ozvi se nám, rádi se Ti budeme plně věnovat a všechno Tě naučíme. :)

Hledáme TECHNIKA s elektro zaměřením pro českou pobočku mezinárodní firmy.

Co Tě u nás čeká?

  • Opravy a servis prodaných zařízení z oblasti fotovoltaiky (u českých a příležitostně slovenských zákazníků)
  • Cestování za zákazníky (max. 1-2x v týdnu po zaučení)
  • Komunikace s dodavateli v AJ
  • Komunikace se zákazníkem
  • Spolupráce v mezinárodním prostředí
  • Možnost práce na plný i na zkrácený úvazek
Požadavky
  • Min. SOU vzdělání se zaměřením na elektro
  • Vyhláška 50
  • AJ na komunikativní úrovni (občasná komunikace se zahraničními dodavateli)
  • Ochota občasného cestování (max. 1-2 dny v týdnu)
  • Chuť se vzdělávat
  • Ř.p. sk. B
  • 5 týdnů dovolené (po odpracování 2 let navýšení na 6 týdnů)
  • možnost HO
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenkový paušál
  • vzdělávací kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na důchodové/životní pojištění po odpracování 2 let
  • firemní akce