Technik prototypové výroby

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
8-21-344160
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás oblast automotive a nemáte problém se dorozumět anglicky? Obsazujeme pozici Technika prototypové výroby v Klášterci.

Náplň práce:

  • plnění kvalitativních norem a ukazatelů dle jednotlivých produktů
  • dodržování pracovních a technologických postupů, metodických pokynů, návodů na obsluhu strojů a zařízení, pracovních instrukcí a dalších předpisů souvisejících s výrobou jednotlivých produktů
  • podílí se na odhalování odchylek materiálu
  • podílí se na zlepšování pracovních postupů
Požadavky

Požadavky:

  • Technická VŠ nebo SŠ
  • Německý nebo anglický jazyk - komunikační úroveň
  • PC dovednosti (Windows, Office, SAP)
  • Časová flexibilita - cestování
  • Řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič
Benefity
  • možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
  • práce v čisté automotive výrobě
  • týmové prostředí a prima kolegové
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • 13. a 14. plat
  • individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
  • obědy za 22 – 27 Kč
  • odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
  • příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
  • příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
  • možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.