TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY/stavebnictví, 30 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
7-5-354338
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ryze česká stavební společnost hledá kandidáta na pozici TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY!

Jestliže máte zkušenost v oboru přípravy a realizace staveb, poradíte si s technickou dokumentací a máte k oboru stavebnictví blízko, využijte příležitost pro změnu!

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Náplň práce:

  • Sestavení výrobního harmonogramu prací a dodávek
  • Zajištění efektivity výroby na zakázce
  • Zodpovědnost za projektovou dokumentaci
  • Zpracování výkazů výměr a specifikace materiálů
  • Kooperace nad tvorbou nákladových rozpočtů
  • Hledání časových a finančních úspor
  • Analýza technických a technologických rizik
  • Vedení potřebné legislativy a administrativy, podkladů pro fakturaci atd.
  • Zpracování rozpočtů pro vícepráce a néněpráce v průběhu stavby
Požadavky
  • SŠ s maturitou, ideálně stavební zaměření
  • zkušenosti v oboru přípravy a realizace staveb
  • práce s technickou dokumentací
  • PC znalost - práce v rozpočtovém programu
  • výhodou znalosti stavebních technologií a postupů
  • ŘP B
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • osobní ohodnocení (čtvrtletně)
  • služební auto i k soukromým účelům
  • možnost využít home office
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky (příspěvek zaměstnavatele 50 Kč)
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na životní pojištění