TECHNIK NÁKLADNÍ DOPRAVY A MECHANIZACE

Referenční číslo
19-21-405560
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste vyučený automechanik nebo máte střední školu zaměřenou na technickou oblast? Jste fyzicky zdatný, zručný, pečlivý a máte řidičské oprávnění skupiny B a C? Zajímáte se o nákladní vozidla značky Tatra, Mercedes Benz či MAN?

Pak tu máme nabídku přesně pro Vás!

Neváhejte a přihlaste se na pozici Technik nákladní dopravy a mechanizace.

Co bude náplní práce?

  • Zajišťování oprav nákladních vozidel, jejich údržba či provozní prohlídky
  • Vedení evidence související s provozem, údržbou a opravami prostředků
  • Kontrola a následná archivace kotoučů TCHG, kontrola dat z paměťových karet řidičů či elektronických TCHG
  • Prohlídky hydraulických ruk, jeřábů či manipulátorů
  • Přípravy na revize, STK a emise
Požadavky
  • výuční list v oboru automechanik, popř. technicky zaměřená SŠ
  • řidičské oprávnění skupiny B a C
  • uživatelská znalost práce na PC, především email, Word a Excel
  • schopnost samostatné práce
  • schopnost organizace práce týmu
  • pečlivost, spolehlivost, zručnost, trestní bezúhonnost
  • fyzická zdatnost
Benefity
  • možnost dalšího profesního vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • pružnou pracovní dobu dle domluvy a potřeb
  • firemní akce (sportovní i společenské)
  • mobilní telefon, notebook
  • 13. plat