TECHNIK KVALITY, Karviná

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 24 000 Kč
Referenční číslo
4-18-354215
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významnou mezinárodní společnost specializující se na výrobu řemenů, kovových součástek pro hydraulické hadice a montážní celky pro evropský trh v oblasti stavební a zemědělské techniky hledáme uchazeče na pozici technika kvality.

Náplň práce:

  • komplet kontrola výroby: vstupní díly, výrobní proces, hotové výrobky
  • řešení problémů - zastavení výroby, obnova, měření, reklamace
  • zpracování reportů a podkladů, protokolů a vyhodnocování ze zkoušek a testů
  • navrhování opatření a nápravy
  • spolupráce při zpracovávání dokumentace kvality (kontrolní postupy, STW)

Nástup Ihned

Požadavky
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • praxe na obdobné pozici nebo v oblasti kvality výhodou
  • znalost práce s PC (MS Office) - zadávání reportů, práce s interním systémem
  • znalost čtení výkresové dokumentace - denní práce s technickou dokumentací
  • schopnost práce ve směnném provoze
Benefity
  • kvartální bonusy dle odpracované doby
  • směnový příplatek 500Kč/1000Kč
  • příležitost pro osobní a profesní růst
  • dny dovolené navíc v závislosti na délce odpracovaných let
  • závodní stravování s nadstandardním příspěvkem