Technik kvality

Referenční číslo
8-21-333563
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nový výrobní závod v Teplicích obszaujme pozici Technika kvality !

Vaší náplní práce bude především:

  • Ověřování shody svárových spojů se zákaznickými požadavky
  • Ověřování materiálového složení kovových materiálů
  • Vyhodnocování a reportování výsledků testů
Požadavky
  • SOU (vyučení)/ÚSO s maturitou, nejlépe strojního zaměření
  • Základní znalosti zásad kvality
  • Komunikativní AJ výhodou
  • Znalost práce na PC (Excel, Word, práce s fotografiemi)
  • Zkušenost s řeznými a brusnými nástroji
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost se učit
  • Schopnost týmové práce, proaktivní přístup, komunikace
Benefity
  • Hlavní pracovní poměr ihned na dobu neurčitou
  • Dotované stravování a nápoje
  • 13. plat
  • Poukázky Flexi Pass
  • Příspěvek na dětské rekreace
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu