TECHNIK JAKOSTI

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
4-4-378509
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNIK JAKOSTI, který má VŠ vzdělání chemického směru a komunikativní znalost anglického jazyka.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • správa dokumentace a platných norem QC
  • validace a zavádění analytických metod
  • vývoj a zkoušení analytických metod v oddělení kontroly kvality (QC)
  • práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
Požadavky
  • VŠ vzdělání zaměřeno na chemii
  • praxe v chemickém nebo farmaceutickém prostředí výhodou
  • znalost ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP
  • komunikativní znalost anglického jazyka
Benefity
  • smlouva na dobu NEURČITOU
  • finanční příspěvěk na dopravu
  • měsíční, roční odměny
  • příspěvek na stravné
  • Cafeteria
  • příspěvek na ubytování