Technik IT - Specialista sítí

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-30-345455
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte pracovat do stabilní české společnost s mezinárodní působností, sídlící v Brně jako Technik IT - Specialista sítí (LAN, WAN,VoIP).

Co bude Vaší náplní práce?

  • konfigurace a správa sítě a síťových aktivních prvků Cisco
  • správa systémů MS Windows 2010 a vyšších
  • řešení zálohování VM ve virtuálním prostředí
  • monitoring, proaktivní support, správa datových center
Požadavky

Co požadzújeme?

  • znalost technologie Cisco nutná
  • zkušenost s virtualizací ve VMware, Hyper-V, VMware vSphere Distributed Switch
  • praktické zkušenosti z oblasti správy LAN/WAN
  • zkušenosti s konfigurací a správou VoIP služeb výhodou
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Dny zdravotního volna
  • Zvýhodněné nákupy produktů
  • Služební automobil
  • Stravenky