TECHNIK FERMENTACE | VÝROBA NOVÉ VAKCÍNY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
19-4-359091
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Působíte ve výrobě ve farmaceutické nebo chemické společnosti, zvažujete pracovní změnu a chtěli byste se podílet na unikátním projektu produkce nové vakcíny?

Jestli jste zodpověděli ano na všechny tyto otázky, čtěte dál!

Jako Technik Fermentace se budete věnovat:

  • sledování a obsluze výrobních zařízení (kultivaci buněčných kultur v bioreaktorech, infikaci, filtraci biomasy)
  • sanitaci a údržbě zařízení podle standardních operačních postupů
  • účastnit se na validačních a kalibračních aktivitách (podpora transferu technologie pro novou vakcínu)
  • spolupracovat na přípravě výrobní dokumentace
  • práce ve směnném režimu 12 hod. směny ranní/noční vč. víkendů = krátký a dlouhý týden)
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (biotechnologie, chemie, potravinářství)
  • předchozí zkušenost na pozici chemik-operátor, technik výroby ve farmaceutické výrobě)
  • schopnost ovládat monitorovací a obslužné výrobní systémy
  • znalost MS Office pro práci s PC
  • technické myšlení (znalost základních chemických a fyzikálních procesů v biotechnologické výrobě)
  • manuální zručnost, ochota učit se
  • pečlivost při administrativních a bezpečnostních úkonech
Benefity
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • sick-days
  • příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu
  • rozjezd zcela nového projektu
  • zvýhodněné firemní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • firemní vzdělávání
  • fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny
  • přátelský kolektiv
  • příplatky za směnnost