TECHNIK ENGINEERINGU, OSTRAVA, šance i pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
24 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
4-21-345143
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš středoškolské vzdělání? Pokud máš již nějakou praxi nebo jsi čerstvě po škole, neváhej a ozvi se. Firma působící v oblasti automotive a se sídlem v Ostravě hledá schopné Operátory/ky na oddělení procesního inženýringu.

Tvou pracovní náplní bude:

  • preventivní údržba výrobních strojů, opravy nenadálých poruch
  • vedení záznamů o provedených opravách a kontrolách
  • kontrola a nastavení správných parametrů na výrobních zařízeních
  • návrhy zlepšování výrobního procesu na výrobních linkách
Požadavky
  • vyučení nebo maturita v technickém oboru
  • manuální zručnost
  • samostatnost
Benefity
  • 13. mzda
  • měsíční bonus do výše 3000 Kč
  • stravenky v hodnotě 110 Kč/směna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená navíc dle odpracovaných směn
  • pracoviště Ostrava