TECHNIK ELEKTRO pro investiční oddělení

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-9-357573
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy v srdci Ústí nad Labem hledám technika elektro pro investiční oddělení.

Zpracovává:

technické podklady pro určené investiční projekty v elektro profesi

vyjádření k technickým nabídkám v elektro profesi

Provádí:

posouzení technických nabídek v elektro profesi

revize dodavatelských smluv z technického hlediska

kontrolu správnosti, účelnosti a efektivnosti projektové přípravy a následně realizace projektů

Připravuje a účastní se:

výběrových řízení na určených investičních projektech

Koordinuje:

činnosti s ostatními pracovníky oddělení investic

činnosti s ostatními pracovníky odborných útvarů podniku

činnosti s pracovníky externích firem

Spolupracuje:

s manažery projektů, s dalšími odbornými členy přípravných a realizačních týmů projektů,

externími projektanty, dodavateli

Požadavky

Požadujeme:

SŠ technického směru (silnoproudá elektrotechnika, elektro energetika)/VŠ výhodou

Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

řidičský průkaz sk. B

znalost vyhlášky 50/1978 Sb. - § 6 podmínkou, § 8.1 nebo 8.2 výhodou

znalost legislativy platné pro vyhrazené elektro zařízení

zkušenosti v některé z následujících oblastí: chemický průmysl, petrochemie, plynárenství, energetika, teplárenství apod.

reference z účasti na větších projektech výhodou

schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, spolehlivost

schopnost prezentovat a argumentovat

proaktivní přístup k řešení problémů a konfliktních situací

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel