TECHNIK ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-8-386724
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do příjemného prostředí výrobní společnosti hledáme SPECIALISTU ELEKTRO VÝROBY

Náplň práce:

  • Stanete se důležitou součástí týmu technického oddělení. Budete analyzovat možné příčiny vad, navrhovat následná opatření, spravovat příslušnou dokumentaci a v neposlední řadě řešit technické problémy ve výrobě.
  • Při své práci budete vystavovat a zpracovávat změny výrobní dokumentace, rozdělovat a evidovat výkresovou dokumentaci, optimalizovat výrobní procesy ve výrobě a komunikovat s mnoha odděleními napříč firmou i se zahraničními spolupracovníky v mateřské společnosti.
Požadavky
  • SŠ technického směru (ideálně elektro)
  • komunikativní znalost němčiny či angličtiny je velkou výhoodu
  • pokud máte zkušenost s kabelovou výrobou a už jste pracoval s krimpovacími zařízeními, je to pro Vás výhoda nikoliv podmínka :-)
Benefity
  • motivující práci ve stabilní prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • roční bonus na dovolenou a Vánoce
  • pravidelné roční zhodnocení platu
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • práce s moderními technologiemi
  • příspěvek na dopravu
  • možnost absolvování odborných školení