TECHNIK/-ČKA LABORATOŘE

Referenční číslo
8-10-370639
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Americká společnost se sídlem v okrese Teplice, hledá Technika laboratoře!

Co bude Vaší náplní práce:

  • práce v laboratoři s moderní měřící technikou
  • zodpovídat a provádět vyhotovení technických měření 3D měřící technikou
  • rozměrové a materiálové analýzy, funkční testy
  • provádění vstupní a výstupní kontroly komponentů a výrobků podle kontrolního plánu a kontrolních instrukcí
  • tvorba příslušných záznamů a reportů
  • měření prvních vzorků
Požadavky

Co požadujeme:

  • základní orientace ve fungování systému jakosti (zaveden systém IATF 16949)
  • základy měření na CMM (3D souřadnicový měřící stroj)
  • čtení výkresové dokumentace
  • smysl pro preciznost, přesnost a důslednost
  • manuální zručnost
  • schopnost týmové práce
  • dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, týmovou práci, pečlivost a důslednost
  • uživatelskou znalost MS Office
Benefity
  • pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou 1000 Kč
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu)
  • roční bonus až 10% z roční základní mzdy
  • příplatky za noční/ víkendy 20%
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • výuka AJ v pracovní době