TECHNIK BIOTECHNOLOGICKÉ VÝROBY | VÝROBA VAKCÍNY

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
19-4-364914
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Působíte ve výrobě ve farmaceutické, potravinářské nebo chemické společnosti a zvažujete pracovní změnu? Chcete být součástí unikátního projektu - Produkce nové vakcíny?

Nově máte příležitost působit na pozici v těchto výrobních oddělení:

  • příprava médií
  • fermentace
  • oddělení purifikace

Budete mít na starost:

  • monitorování a obsluhu výrobních zařízení skrze (PC) řídící systém
  • jednoduché manuální operace podle povahy daného výrobního oddělení (fyzicky nenáročné činnosti - odběry vzorků, testování integrity filtrů aj.)
  • sanitaci a údržbu zařízení (dle standardních operačních postupů
  • vedení výrobní dokumentace dle pravidel Správné výrobní praxe
  • účast na probíhajících validačních a kalibračních aktivitách (podpora transferu technologie pro novou vakcínu COVID-19 z americké centrály)

pravidelná školení nutná pro kvalifikaci na jednotlivé výrobní kroky

  • práce ve směnném režimu 12 hod. směny ranní/noční vč. víkendů = krátký a dlouhý týden)
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v ideálně v oborech biotechnologie, chemie, farmaceutická výroba, přírodní vědy
  • mírně pokročilá AJ (A2)
  • předchozí praxe v biotechnologické, farmaceutické či chemické výrobě
  • pečlivost, technické myšlení, proaktivita
  • uživatelská znalost PC
  • ochota pracovat ve směnném režimu (12h. směny ranní/noční vč. víkendů = krátký a dlouhý týden)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick-days
  • příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu (z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan)
  • zvýhodněné firemní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na Multisport kartu
  • firemní vzdělávání
  • pečlivé zaškolení
  • fyzioterapie a možnost využití firemní tělocvičny
  • smlouva na dobu neurčitou
  • přátelský kolektiv