TECHNICKÝ REFERENT

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-1-396849-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš technické vzdělání a nebojíš se mluvit s lidmi, řešit problematické situace a angličtina ti nedělá problém?

Skvěle!

Tak právě pro tebe tu máme nabídku práce ve skvělém týmu na pozici TECHNICKÝ REFERENT.

Tvým úkolem bude:

  • řešit problémy kvality nakupovaných dílů
  • technické reklamace s dodavateli
  • organizovat interní opatření v závodě pro zajištění kvality nakupovaných dílů
  • komunikovat s dodavateli a ostatními závody ve věci kvality
  • spolupracovat při vstupní kontrole a uvolňování nakupovaných dílů
  • připravovat a vést technické jednání v závodě s externími i interními partnery
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ strojírenského nebo technického směru
  • Aktivně znát anglický nebo německý jazyk je podmínkou
  • Orientovat se ve strojírenské problematice
  • Analyticky a systematicky přemýšlet a být schopný řešit problémy
  • Vhodné i pro absolventy
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • nástupní odměnu ve výši 70 000 Kč brutto
  • možnost využívat Home office
  • prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
  • příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)
  • dotované závodní stravování (menu od 15 Kč), výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů