TECHNICKÝ ŘEDITEL | stavebnictví

Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč
Referenční číslo
2-5-350846
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíte strategicky a koncepčně přemýšlet? Jste stavař a máte pozitivní myšlení?

Máme pozici pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce:

  • kompletní zastřešení všech stavebních projektů v rámci celé ČR
  • spolupráce a pravidelný reporting řediteli společnosti
  • participace na procesu výběru dodavatelů a nastavování smluvních podmínek
  • pravidelná komunikace s investorem, projektanty atd.
  • řízení a kontrola podřízených pracovníků
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • zkušenosti na podobné pozici minimálně 10 let
  • autorizace ČKAIT nutná
  • znalost anglického jazyka výhodou
Benefity
  • podíl na zisku z jednotlivých zakázek
  • služební auto i k soukromým účelům
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání