Technický ředitel s němčinou | Vývoj + výroba | až 95 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 95 000 Kč
Referenční číslo
2-26-382489
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rodinná firma působící v oblasti stavební zakázkové výroby hledá TECHNICKÉHO ŘEDITELE!

Bavilo by Vás řídit tým architektů, projektantů, projektových manažerů a současně zlepšovat a implementovat procesy ve výrobním závodě? V poměru zhruba 50 na 50? Super!

Hledáme zkušeného, technický zaměřeného člověka z oblasti stavebnictví, strojírenství, který hledá nové výzvy a má rád dynamický styl práce. Občas byste i cestovali, především na německý trh, kde má společnost až 80 % zakázek.

Těším se, že si brzy zavoláme a budete to právě Vy, kdo se stane neoddělitenou součástí skvělého týmu odborníků, kteří svou práci dělají srdcem!

Požadavky
  • VŠ vzdělání stavební či strojní
  • Komunikativní a aktivní znalost německého jazyka PODMÍNKOU!
  • Zkušenosti na obdobné manažerské pozici
  • Minimálně 4 roky zkušeností s vedením lidí
  • Znalost výrobních procesů (ideálně zakázková výroba)
  • Orientace v problematice materiálů VÝHODOU
Benefity
  • Osobní vůz pro soukromé účely
  • Notebook a telefon
  • Bonusový systém
  • Firemní akce