Technický obchodní zástupce s angličtinou

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
11-21-344274
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybujete se v automobilovém průmyslu už několik let? Jste samostatný obchodník, který se domluví plynně anglicky a hledáte nové uplatnění?

Hledáme nového kolegu na pozici: Technický obchodní zástupce - LIBERECKÝ KRAJ

Náplň práce:

  • nabídka a prodej našeho produktu zákazníkům působícím v automotive
  • akvizice nových klientů na českém a německém trhu
  • rozvoj stávajících klientů v České republice a v Německu
  • plnění daných cílů
  • cestování
Požadavky
  • minimálně VOŠ - technické nebo ekonomické
  • alespoň 2 roky praxe v automotive
  • angličtina pro denní komunikaci
  • MS Office
  • Řidičský průkaz B, ochota cestovat
Benefity

Služební vůz

5 týdnů dovolené

Příspěvek na penzijní spoření

Stravenky

Home office / kancelář Liberec

13 plat

Bonusy

Notebook, mobilní telefon

Mezinárodní společnost s rodinným nekorporátním zázemím

Osobnostní rozvoj a karierní možnosti založené na ochotě se učit

Použití cizích jazyků na denní bázi, možnost jazykových kurzů