TECHNICKÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast PRAHA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-23-372256
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti se samostatným technickým prodejem nebo ses podílel na projektech v technickém oboru, ideálně vzduchotechnika, chlazení či stavebnictví? Jsi komunikativní a zároveň technický typ? Poradíš si s technickou specifikací zakázky a zároveň zvládneš sestavit i cenovou nabídku? Pokud ano, jsi náš člověk a pojďme se seznámit!

Pro oblast PRAHY hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro VZDUCHOTECHNIKU A CHLAZENÍ!

Co Tě čeká:

  • navazování nových obchodních vztahů - kontakty máme a rádi dáme! :)
  • aktivní obchodní činnost u stávajících zákazníků
  • zpracování nabídek na technická řešení v oblasti vzduchotechniky a chlazení
  • vyjasňování objednávek a jejich předávání k dalšímu zpracování
  • technické poradenství při řešení projektů
  • provádění školení zákazníků a projektantů
Požadavky
  • min. SŠ, ideálně technického směru
  • min. 3 roky praxe v oboru vzduchotechniky, chlazení či stavebnictví
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti s projekty v oblasti vzduchotechniky velkou výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
Benefity
  • 13. plat
  • měsíční bonusy
  • roční prémie
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • volnočasové benefity