TECHNICKÝ NÁKUPČÍ SENIOR

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-20-406504
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se NÁKUPČÍ!

Uvažujete o nové pracovní výzvě? Máte již praxi v nákupu a měli jste na starost jednat s dodavateli ohledně technických produktů a komponentů?

Pokud ANO, tak neváhejte ani minutu a posílejte Váš životopis!

Co Vás na pozici čeká?

  • Komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Tvorba objednávek a řešení reklamací
  • Odpovědnost za zajištění včasné dodávky položek a materiálu pro výrobu
  • Tvorba a řešení obchodních podmínek a smluv
  • Pravidelný reporting
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření, není ale podmínkou
  • Zkušenosti na pozici v nákupu
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • Analytické myšlení
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • Pružná pracovní doba
  • Služební telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Firemní akce