JUNIOR - MANAŽER NÁKUPU| PRAHA 4 | AŽ 60 000 KČ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-23-402258-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Orientuješ se v technice a elektro zařízeních?

Nebojíš se otevřít pusu a vrháš se hned na jádro problému?

V tom případě, by tě mohla nadchnout pozice JUNIOR - MANAŽER NÁKUPU v oddělení servisu pro českou společnost zaměřenou na výstavbu datových center. Čekají na tebe krásné moderní kanceláře a příjemný kolektiv!

Co tě na pozici přesně čeká?

  • Zajištění nákupu a dodávek materiálů a služeb.
  • Komunikace se dodavateli a interním zákazníkem.
  • Zajištění logistických a celních služeb.
  • Spolupráce se středisky servisu při řízení skladových zásob.
  • Zpracování dodavatelských faktur a související dokumentace.
  • Průběh výběrových řízení a cenových jednání.
  • Sledování cen, tržních trendů a konkurence.
  • Po krátké době vedení malého nákupčího týmu

Lokalita: Praha 4

Požadavky
  • 3 roky zkušeností s nákupním procesem a nákupem zboží, náhradních dílů a služeb
  • výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
  • znalost MS Office
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, systematičnost
  • znalost přípravy smluvní dokumentace výhodou
  • AJ alespoň B1
  • roční odměny v závislosti na ekonomických výsledcích společnosti
  • 25 dní dovolené
  • 4 sick days
  • notebook, služební telefon/SIM i k soukromým účelům
  • pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • balíček zaměstnaneckých benefitů