TECHNICKÝ NÁKUPČÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 36 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
8-23-401910-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi z výrobního prostředí? Rádi byste využili svoji dobrou angličtinu?

Jako technický nákupčí budete mít na starost:

  • Dohled nad skladovými zásobami náhradních dílů
  • Hodnocení dodavatelů a tvorba nákupní strategie
  • Sběr a třídění informací od dodavatelů, řešení dodavatelských problémů
  • Podnikání kroků pro úsporu nákladů
  • Spolupráce s kolegy z nákupu a údržby
Požadavky

Neobejdete se bez:

  • Komunikativní AJ (mezinárodní prostředí, komunikace s dodavateli)
  • Praxi v nákupu či údržbě alespoň dva roky! (výrobní prostředí)
  • SŠ vzdělání
  • měsíční bonus ve výši 1.000 Kč po odpracovaném roce, po dvou letech ve výši 1.500 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po půl roku práce
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování + stravenky 100 Kč/den
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • firemní akce