TECHNICKÝ MANAŽER, mimo automotive

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
7-26-353825
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi na manažerské pozici technického charakteru? Vedení lidí a koučing je Vám vlastní stejně tak jako aktivní podílení se na vedení společnosti? Čtení technické dokumentace a plynulá angličtina jsou pro Vás samozřejmostí?

Potom neváhejte a pošlete svůj životopis.

Pracujte pro společnost, jejíž zákazník nepodléhá krizi!

Hledáme TECHNICKÉHO MANAŽERA – člověka, který umí pracovat s lidmi a dokáže je motivovat i nadále technicky rozvíjet. Budete mít na starosti mimo jiné:

  • oddělení vývoje, designu, údržby a expedice s důrazem na jejich produktivitu
  • návrhy a realizace investic
  • podíl na definování plánů závodu, integrované politice kvality, životného prostředí a BOZP
  • minimalizaci provozních nákladů při zajištění spolehlivosti zařízení
Požadavky
  • technické vzdělání podmínkou
  • předchozí praxe ve vedení min. 15 podřízených - prokazatelné manažerské schopnosti
  • AJ na profesionální úrovni pro občasné služební cesty do naších zahraničních výrobních závodů
  • Drive, elán, chuť přinášet nápady a měnit věci k lepšímu
  • Zájem podílet se na strategickém rozvoji společnosti
Benefity
  • Služební auto
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Pružná pracovní doba