TECHNICKÝ DOZOR NA CESTÁCH !

Referenční číslo
6-5-382209
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

TOUŽÍŠ CESTOVAT PO SVĚTĚ?

TECHNICKY DOZOROVAT MEZINÁRODNÍ PROJEKTY?

  • Bude to o technickém dozoru, velké zodpovědnosti,
  • bude to o tendrech,
  • o dokumentech, smlouvách, administrativě,
  • o cestování,
  • budeš komunikovat s dodavateli, subdodavateli stavebních prací,
  • o kontrole postupů, vedení kontrolních dní,
  • o řešení případných neshod,
  • o reportu směrem k vedení.

Nebojíš se? Ozvi se mi na: barbora.zackova@grafton.cz

Požadavky
  • SŠ/VŠ - obor stavební podmínkou
  • orientace v projektové dokumentaci
  • a hlavně chuť cestovat! opravdu až % času na budeš na cestách
  • znalost stavebních předpisů, postupů a norem
  • anglický jazyk! podmínkou (nebo němčina nebo ruština) - B1
Benefity
  • Náborový příspěvek pro nové zaměstnance
  • Motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy)
  • Jazykové kurzy zdarma (možnost v pracovní době)
  • Dotované závodní stravování
  • Sick days
  • Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké slevy na výrobky