TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA l PRAHA l 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-5-405514
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost jako technický dozor investora a domluvíte se anglicky?

Máme pozici TECHNICKÉHO DOZORU INVESTORA právě pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

  • Spolupráce s týmem projektového řízení při kontrole a vyhodnocování časových harmonogramů projektu
  • Spolupráce s cenovým konzultantem při vyrovnávání plateb dodavateli
  • Dohled nad dodržováním technických požadavků stanovených zákonem a předpisy, použitelnými technickými normami a požadavky na veškerá povolení
  • Dohled nad dodržováním zásad bezpečnosti práce, protipožární ochrany a ochrany životního prostředí
  • Kontrola projektové dokumentace, kvality dodávek a prací
  • Kontrola dodržování technologických postupů, průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek
  • Organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků
  • Účast na projektech technický auditů budov
Požadavky
  • Odborná znalost technických aspektů výstavby budov ideálně doloženou autorizací
  • Praxe v oblasti pozemních staveb, ideálně komerční výstavba (výstavba/fit-out: administrativní budovy/hotely, rekonstrukce památkových objektů, výstavba/rekonstrukce: průmyslové stavby/logistická centra, nákupní a obchodní centra)
  • Flexibilní a proaktivní přístup
  • Systematičnost, přesnost
  • Dobré analytické a komunikační dovednosti
  • Angličtina na komunikativní úrovni
Benefity
  • Možnost kariérního růstu, rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Spolupráci na významných projektech pro české i mezinárodní klienty
  • Moderní kanceláře v centru Prahy
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Cafeterie
  • Jazykové kurzy a vzdělávací programy