Technická podpora prodeje zaměření elektro

Plný úvazek
Částečný úvazek
Referenční číslo
16-10-370494
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro technickou podporu prodeje hledáme kandidáty se vzděláním v oblasti elektro, kteří zvládají práci v AutoCAD (2D návrhy).

Pokud splňujete tyto požadavky, můžete být součástí našeho týmu, v mezinárodní výrobní společnosti na jihu Moravy.

Co bude náplní Vaší práce?

  • vývoj technických řešení dle atypických požadavků zákazníků s přihlédnutím

k hospodárnosti a proveditelnosti

  • vypracování potřebných výpočtů, dokumentací a úpravy kontraktů
  • Vypracování potřebných výpočtů, dokumentací a úpravy kontraktů
  • odpora zákazníků ve finančních a technických aspektech
  • aktivní podpora zákaznického servisu při zpracování poptávek zákazníků
  • poskytování technických konzultací
Požadavky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ se zaměřením elektro
  • nutná znalost 2D konstrukční práce v AutoCAD
  • výhodou znalost 3D konstruování v Creo/Inventor
  • Aj min. středně pokročilá pro komunikaci v rámci firmy
  • proaktivní, samostatné a spolehlivé plnění úkolů v termínu
Benefity

+ závodní stravování

+ týden dovolené navíc

+ sociální zázemí

+ 3složková mzda - základ + osobní hodnocení + prémie

+ jazyková a jiné vzdělávání