TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE s AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-23-375468
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáš se v technické dokumentaci a umíš pracovat s AutoCADem či Inventorem? Baví Tě pracovat na zakázkové výrobě atypických technických řešení? Rád se pobavíš se zákazníkem o jeho technické představě a předáš informace dál do firmy? Pokud je pro Tebe komunikace v AJ OK, určitě se nám ozvi! Máme zde pozici:

Co Tě čeká:

  • zpracování a specifikace atypických zakázek
  • tvorba výkresů a kusovníků
  • správa dokumentace atypických výrobků
  • technická podpora pro výrobu, prodej, servis, nákup a pro zákazníky
  • aktivní komunikace se zákazníky a kolegy v AJ
  • spolupráce s oddělením vývoje při zavádění nových projektů
Požadavky
  • min. SŠ technického směru
  • aktivní znalost angličtiny
  • uživatelská znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD, Inventor
  • min. 2 roky praxe v oblasti technického prodeje
  • zkušenost s vypracováním technické dokumentace v CAD
  • orientace v zakázkové výrobě velkou výrobou
  • zkušenost v jednání se zákazníky
Benefity
  • 13. plat
  • bonusy
  • vánoční odměna
  • příspěvek na dovolenou
  • 25 dnů dovolené
  • klouzavá pracovní doba
  • dotované stravování