Teamleader skladu, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
22 500 - 30 500 Kč
Referenční číslo
9-21-360965
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti působící v oblasti automotive hledáme teamleadera skladu pro vedení menšího týmu pracovníků.

Hledáte-li práci v oblasti logistiky a skladování, máte zkušenost s vedením lidí, vlastníte oprávnění k řízení VZV a máte i praxi v obsluze VZV, pak hledáme právě Vás. V případě, že Vás naše pracovníka nabídka oslovila, ozvěte se nám.

Jako teamleader skladu budete:

  • zajišťovat chod logistiky
  • vést menší tým pracovníků do 10 osob
  • pracovat v programu SAP (vyřizování a příprava dokladů k objednávkám, dodávkám zboží, podkladům pro reklamace, evidence materiálu ve skladu a další)
  • provádět skladovou činnost (např. obsluha VZV a zavážení materiálu, příprava materiálu, inventarizace materiálu ...)
Požadavky

Od kandidáta na pozici teamleader skladu očekáváme:

  • předchozí zkušenost v oblasti logistiky (automotive výhodou)
  • zkušenost s vedením menšího týmu pracovníků
  • oprávnění k řízení VZV a praxi v obsluze VZV
  • znalost programu SAP výhodou
  • řp. sk. B nutností
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
Benefity
  • nástupní mzda 22 500 Kč/měs.
  • po ZD možnost navýšení základní mzdy s ohledem na stupeň zapracování
  • osobní ohodnocení až 2 500 Kč/měs.
  • odměna za práci v programu SAP 1 000 Kč/měs. navíc
  • odměna za vedení týmu 4 000 Kč/měs.
  • bonus za senioritu již od 3. měsíce 500 Kč/měs., po roce 1 000 Kč/měs. navíc
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90 Kč/den
  • příspěvek na penzijní připojištění