TEAM LEADER STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
65 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
8-23-405397-2
Popis pozice

Automotive prostředí Vám není cizí? Vyjednávání převážně v AJ je váš denní chléb? Máte vůdčí schopnosti a dokážete rozvíjet svůj tým? Pak hledáme právě Vás!

Jako Vedoucí nákupu budete:

  • Vést tým strategického nákupu a podporovat jeho rozvoj.
  • Zajišťovat komunikaci s dodavateli a budovat s nimi silné vztahy.
  • Spolupracovat s ostatními odděleními ve firmě a zajišťovat hladký průběh nákupních procesů.
  • Garantovat plnění klíčových ukazatelů a sledovat úspěch týmu.
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání a zkušenosti se strategickým nákupem.
  • Vůdčí schopnosti spojené s rozvíjením svých zaměstnanců
  • Nutná komunikativní znalost anglického jazyka - jednání s mezinárodními partnery.
  • Samostatnost, schopnost analýzy a technické myšlení, zodpovědnost a pečlivost.
Benefity
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • příspěvek na dojíždění,
  • hrazené jazykové kurzy,
  • pružná pracovní doba,
  • bonusový systém odměňování,
  • příspěvek na stravování kafeterie.