Team Leader - Grantové oddělení

Lokalita
Obor
Referenční číslo
19-12-338079
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s podáváním grantových žádostí a programem OPPIK?
Chcete se ve své kariéře posunout a vést menší tým lidí?

Právě obsazujeme pozici "Team Leader - Grantové oddělení"

Náplní práce bude zejména:

* Vést tým 4 grantových specialistů
* Zodpovídat za správnost a kvalitu výstupů svého týmu: žádosti o dotace, zejména v programech OPPIK, PRV, OPŽP, IROP)
* Dokumentace k výběrovým řízením a administrace výběrových řízení
* Žádosti o platbu, změnová řízení
* Řídit projekty po celou dobu realizace a udržitelnosti projektů tak, aby byly dodrženy podmínky dotačního programu
* Zodpovídat za kvalitu a efektivitu práce a výstupů grantového oddělení
* Komunikovat a rozvíjet vztahy s klienty a veřejnou správou
* U vybraných klientů připravovat grantové žádosti

Lokalita: centrum Prahy
Nástup: Dohodou

Požadavky

* Máte ukončené VŠ vzdělání
* Máte minimálně 3 roky praxe v oblasti přípravy grantových žádostí v OP PIK - podmínkou
* Perfektně se orientujete v grantových programech pro firmy
* Máte zkušenosti s přípravou a realizací výběrových řízení
* Umíte pracovat s MS Office – zejména Excel, Outlook, Word
* Máte zkušenosti s podáváním žádostí a administrací projektů

Benefity

* 5 týdnů dovolené
* 3 Sickdays
* Možnost home office
* Stravenky
* Notebook a telefon pro soukromé účely
* Multisport karta
* Mnoho dalšího